İzmir Dil Kursları bir Dizayn Uzmanı Ticaret ve Bilişim Hizmetleri projesidir. Firmamızın eğitime önem vermesi nedeniyle, bu zamana kadar eğitime yönelik pek çok proje hayata geçirdik. Bunların arasında bilişim alanına yönelik bir kitabımız ve bilişim, kişisel gelişim, girişimcilik alanlarına yönelik makaleler yayınladığımız bir web sitemiz bulunmaktadır. Fakat en önemlilerinden biri ve izmirdilkurslari.com ‘a çok daha fazla hitap edeni kurslarizmir.com adlı, İzmir ‘deki bütün kursları tek bir web sitesinde topladığımız rehberlik sitemiz bulunmaktadır.

Misyonlarımız;

*İzmir ‘de faaliyet gösteren bütün dil kurslarına tek bir adresten kolaylıkla ulaşılabilmesini sağlamak. Kişilerin İzmir ‘de, kendilerine yakın mesafede, kaliteli bir dil kursu bulmak için saatlerce interneti gezmek, araştırma yapmak, iletişim bilgisi bulmak zorunda kalmadan bir kurs bulabilmesine vesile olmak.

*Kursların maliyetlerini minimuma indirip, kaliteleri ile ön plana çıkmalarını sağlamak. Bilindiği üzere bugün açılan bir dil kursu, kendilerinden eğitim almak isteyen kişilere ulaşabilmesi için çok ciddi maddi giderlere sahip olmak durumundadır. Google, Facebook ve diğer platform reklamlarına ciddi paralar ödemektedir. Kaliteli olup bu reklam giderlerini karşılayamayacak olan kurs verenlere, daha uygun maliyetlerde, kurs verebilecekleri kişilere ulaşabilmelerine imkan tanımak.

*İzmir ‘de profesyonel, uygun fiyatlı bilişim hizmeti almak isteyip, aradığı hizmeti bulamayan dil kurslarına, aradıkları bilişim hizmetini 15 yıllık profesyonel tecrübemiz ile sunmak.

Vizyonumuz;

*İzmir ‘de dil kursu arayan kişilerin, aradıkları kursu bulabilmeleri için akıllarına gelen ilk ve yegane adres olmak.

*İzmir ‘de faaliyet gösteren dil kurslarının, başka platformlara yüklü miktarda harcamalar yapmalarına gerek kalmadan, İzmir Dil Kursları ‘nda uygun maliyetlerde ön plana çıkmalarının kendileri için yeterli olmasını, bu sayede minimuma inen tanıtım giderlerinden artan miktarı kalitelerini arttırmak için kullanmalarına vesile olmak.

*İzmir ‘de faaliyet gösteren dil kurslarının, faaliyet gösterdikleri alana yönelik projelerimizin olması nedeniyle,kendileri için en ideal bilişim hizmetini sunabileceğimizin bilincini oluşturmak.

İzmir Dil Kursları olarak, İzmir ‘de dil kursu arayanların en ideal kursları kolaylıkla bulmasını ve iletişim kurmasını, İzmir ‘de faaliyet gösteren dil kurslarının ise dil kursu arayan kişilere kolaylıkla ulaşabilmesini sağlıyoruz. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden ve iletişim formundan iletişime geçebilirsiniz.