Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Kurs Ara

İzmir Dil Kursları ‘ndan Herkese Merhaba!

İzmir Dil Kursları ‘ndan Herkese Merhaba!
Genel

‘ndan herkese merhaba. Dizayn Uzmanı Ticaret ve Bilişim Hizmetleri olarak, ana faaliyet alanımız olan İzmir ‘de, eğitime vermiş olduğumuz önem vesilesiyle bir projemizi daha hayata geçirmiş bulunmaktayız. Daha önce hayata geçirdiğimiz, benzer ve çok daha kapsamlı projemiz olan kurslarizmir.com ‘da, İzmir ‘deki bütün kursları bulma imkanı sunmaktayız. Bu projemizde ise en fazla ilgi duyulan eğitim alanlarından biri olan dil kurslarına çok daha kolay ulaşma imkanı sunuyoruz.

Hali hazırda kurslarizmir.com gibi son derece gelişmiş ve kapsamlı bir rehberlik projemiz varken, izmirdilkurslari.com gibi sadece İzmir ‘deki dil kurslarına yönelik bir proje hayata geçirmemizin ana nedeni, dil kursu arayan kişilerin işlerini kolaylaştırmak. Zira bütün alanlara hitap eden bir rehberlik sitesinde dil kursu aramaktansa, sadece dil kurslarının yer aldığı bir web sitesinde dil kursu aramak çok daha kolay olacağı şüphesiz.

Aynı zamanda dil kursu sahiplerininde, sadece dil kursu arayanların, yani tam anlamıyla hedef kitlesine yönelik kişilerin ziyaret ettiği bir web sitesinde, kişilere çok daha kolay ulaşma imkanı bulunmaktadır. Peki izmirdilkurslari.com ‘da neler olacak? Farkı ve imkanları nelerdir? Bunlara hep beraber bakalım.

İzmir Dil Kursları

izmirdilkurslari.com ‘un en önemli farkı benzer bir web sitesinin olmaması. Elbette pek çok rehberlik sitesi ve bu rehberlik sitelerinde kursların bilgileri paylaşılmaktadır. Fakat sadece İzmir ‘deki dil kurslarının tanıtımını yapan, sadece İzmir ‘de dil kursu arayanların ziyaret ettiği bir rehberlik sitesi bulunmamaktadır. Dolayısıyla sadece bu unsur bile, izmirdilkurslari.com ‘un İzmir ‘de dil eğitimi veren kursların ilk tercih nedeni olmaktadır.

Bir diğer önemli neden ise son derece gelişmiş bir web sitesi olmasıdır. Hem görsel hem de özellik bakımından Türkiye ‘de faaliyet gösteren pek çok rehberlik sitesinden ciddi farklılıklara ve artılara sahiptir. Pek çok rehberlik sitesi, tanıtımını yaptıkları web sitelerinin ya da kursların sadece adını, adresini, tel ve harita bilgisinden fazlasını paylaşmamaktadır. Ek olarak bu bilgilere kolaylıkla ulaşma imkanı sunmamaktadır. Dolayısıyla ilgili web sitesi ya da kurs onlarca, yüzlerce web sitesi ya da kurs arasında kolaylıkla kaybolabilmektedir.

izmirdilkurslari.com ‘da ise bir kursun adı, tanıtım yazısı, web sitesi bağlantısı, sosyal medya bağlantıları, online harita konumu gibi bilgiler yer almaktadır. Ayrıca kurslar sayfalarında galeri oluşturabilir, çalışma saatlerini ekleyebilir. Kursların sayfalarının sosyal medyada paylaşılmasına imkan tanıyan beğenme ve paylaşım butonları yer almaktadır. En önemli özellik ise kurs arayan kişiler, kursların sayfaları üzerinde yer alan iletişim formu vesilesiyle direkt olarak kursa mesaj gönderebilirler.

Tüm bunların yanı sıra kurslar, ana sayfada ve web sitesinin çeşitli alanlarında kendilerini son derece uygun maliyetlerde tanıtma imkanına sahiptirler. Tanıtıma yönelik en önemli özelliklerden biri ise “Öne Çıkan Kurs” özelliğidir. Zira bu şekilde hem ana sayfada listelenen ilk kurslar arasında yer almaktadırlar hem de farklı bir görünüme sahip olarak çok daha kolay dikkat çekebilmektediler. Ayrıntılı bilgilere ve tanıtım imkanlarına “Üyelik Paketleri” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Neden İzmir Dil Kursları?

Bu noktaya kadar belirttiğimiz pek çok unsur, kurs arayanların izmirdilkurslari.com ‘dan dil kursu araması, dil eğitimi veren kursların izmirdilkurslari.com ‘da kurslarını tanıtması için ziyadesiyle yeterli sebepler. Fakat tüm bunlardan çok daha önemlisi, 15 yıllık bilgi ve tecrübemizdir. Zira bir diğer projemiz olan kurslarizmir.com ‘u da Google ‘da “İzmir Kurs“, “İzmir Kursları” ve daha sayabileceğimiz 100 ‘den fazla kelime aramasında ilk sıra ve sayfaya çıkaran bu bilgi ve tecrübedir. Dolayısıyla amacımız standart bir rehberlik sitesi yapmak değil, kurs arayanların ve kurs verenlerin tam anlamıyla ihtiyaç duydukları, dünya standartlarında bir rehberlik sitesi yapmaktır. Kurs arayanlar kolaylıkla aradıkları kursu bulabilmeli ve kurslar ile iletişime geçebilmeli, kurs verenler ise kolaylıkla kurs arayanlara ulaşabilmeli. İşte izmirdilkurslari.com bu temeller üzerine kurulmuş bir rehberlik sitesidir.

Elbette sadece en önemli unsurları en iyi şekilde yerine getiriyor olmayı yeterli görmemekteyiz. İzmir dil kurslarına ve İzmir ‘de dil kursu arayanlara çok daha çeşitli imkanlar sunmak için çalışmaktayız. Söz konusu imkanların başında, kursların düzenlediği etkinliklerinde izmirdilkurslari.com ‘da yayınını yapabilmelerine imkan tanımak bulunmaktadır. Bunun içinde çalışmalarımız sürüyor. Fakat önceliğimiz, dil kursu arayanların dil kursların, dil kurslarının kurs arayanlara ulaşmasını sağlamak.

Her türlü soru, görüş ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.