*izmirdilkurslari.com, yabancı dil kursu arayan kişilerin kolaylıkla İzmir dil kursu ve bilgilerini bulmasını amaçlayan bir web sitesidir. Yabancı dil ya da herhangi başka bir eğitim vermemektedir. izmirdilkurslari.com vesilesiyle bulunan ve eğitim alınan bir kursta yaşanan herhangi bir sorundan kesinlikle sorumlu tutulamaz.

*izmirdilkurslari.com, verilerini internette herkese açık olan kaynaklardan derlemekte ya da tarafına yapılan sitede yer alma taleplerinde verilen bilgilerden oluşmaktadır. İletişim ya da herhangi bir bilginin doğruluğu teyit edilmemektedir. Bu nedenle herhangi bir bilginin doğru olmamasından kaynaklanan sorunlardan dolayı sorumluluk sahibi değildir.

*izmirdilkurslari.com üzerinden kurslara mesaj göndererek iletişim kurabilme özelliği bulunmaktadır. Söz konusu mesajlarda kişilerin verdiği bilgilerin doğruluğundan ya da mesajın içeriğinden izmirdilkurslari.com sorumlu değildir.

*izmirdilkurslari.com üzerinden kurslara gönderilen mesajlarda verilen isim/soy isim, mail adresi, telefon ve mesaj içeriği, kursun internette herkese açık kaynaklarda belirtilen mail adresine ve izmirdilkurslari.com ‘a ait bir mail adresine gönderilmektedir.

*izmirdilkurslari.com üzerinden kurslara gönderilen mesajlarda verilen isim/soy isim, mail adresi, telefon ve mesaj içeriği bilgilerinin, kurs tarafından herhangi bir amaçla kullanılmasından doğacak muhtemel sorunlardan izmirdilkurslari.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

*izmirdilkurslari.com ‘da yer alan herhangi bir kurs sahibi, site üzerinden kendisiyle iletişim kurulmasını istememe, sayfasının kaldırılmasını talep etme hakkına sahiptir. Bunun için kursun web sitesinde yer alan telefon numarasından, iletişim sayfamızda yer alan telefon numaramızı arayıp talepte bulunmaları yeterlidir.

*izmirdilkurslari.com vesilesiyle yabancı dil kursu bulan, kurs(lar)a mesaj gönderen, izmirdilkurslari.com ‘u ziyaret eden ve kullanan kişiler yukarıda belirtilen maddeleri kabul etmiş sayılır.

*izmirdilkurslari.com sahip olduğu bütün hakları saklı tutmaktadır.