Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen Amerikan Kültür Dil Okulları Türkiye’nin farklı bölgelerine kadar ulaşmıştır. Temsilciliklerimizle en yaygın yabancı dil eğitim kurum olmaya devam ediyoruz. Yabancı dil eğitimini Türkiye’de ki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

Amerikan Kültür Dil Okulları, eğitim sistemini, Avrupa Dil Pasaportu’na uyarlamış Türkiye’de ki birkaç eğitim kurumundan biridir. Kurumumuzda Milli Eğitim sertifikası ile birlikte Avrupa Dil Pasaportu da verilmektedir. Dil eğitimimiz aynı zamanda Avrupa Birliği standartlarına uygundur.

Sorunsuz Sonuç,

Yabancı dil öğretiminde, Dünya ve Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitimin en önemli koşullarında biri de “Kendi Kendini Değerlendirme” (Self Assessment) yöntemidir.

Bu yöntem; her seviyedeki öğrencinin dil becerelerini ve öğrenim amaçlarını belirlemesine yardımcı olmaktadır. Öğrenci belli aralıklarla ve kur sonunda, Dünya ve Avrupa Dil Portfolyosu değerlendirme formları aracılığı ile kendini değerlendirir ve kuru başarıyla tamamlayıp tamamlayamadıklarına öğretmenleri ile birlikte karar verir. Kurunu başarı ile tamamlamadığını düşünen öğrencinin devamsızlığı belli ders sayısını geçmemişse aynı kuru ya da ihtiyacı kadarını tekrar ücretsiz olarak alabilir.

Kursa Mesaj Gönder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir