Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Kurs Ara

Ücretsiz İzmir Dil Kursu Ekleyin

Ücretsiz İzmir Dil Kursu Ekleyin
Genel

‘na, kurs sahipleri ya da kursun tanıtım çalışmalarını yürüten kişiler tarafından ekleme imkanı sunuyoruz.

İzmir Dil Kursları rehberlik sitesi olarak, İzmir ‘de eğitim veren yabancı dil kurslarının internetteki çeşitli kaynaklardan bilgilerini derleyerek eklemesini gerçekleştiriyoruz. Elbette bu durum internette hiç var olmamış ya da yeni kurulan İzmir yabancı dil kurslarının izmirdilkurslari.com ‘da yer alma ihtimalini zorlaştırıyor. Bu da bizim, İzmir ‘de eğitim veren bütün yabancı dil kurslarına ulaşma imkanı sunma misyonumuza ters düşüyor.

Bu nedenle kurs sahiplerine ya da kursun tanıtım faaliyetlerini gerçekleştiren kişilere ücretsiz ekleme imkanı sunuyoruz. Bu sayede artık sadece bizim yaptığımız çalışmalar doğrultusunda ulaştığımız dil kurslarına değil, arzu edildiği taktirde İzmir ‘de eğitim veren bütün dil kursları izmirdilkurslari.com ‘da yer alabilecek. Üstelik pek çok rehberlik ve tanıtım sitesinin aksine izmirdilkurslari.com ‘da yer almak tamamen ücretsiz.

Ücretsiz İzmir Dil Kursu Nasıl Eklerim?

izmirdilkurslari.com ‘a İzmir Dil Kursu eklemek çok kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey bu bağlantıya tıklayıp, karşınıza çıkan formu doldurmak: https://www.izmirdilkurslari.com/kurs-ekle/

Formu doldurduktan sonra Gönder butonuna basmanız yeterlidir. Ekleme talebinde bulunduğunuz kurs 2 iş günü içerisinde incelenip izmirdilkurslari.com ‘a eklenecektir.

Elbette izmirdilkurslari.com ziyaretçilerine her daim doğru ve kaliteli İzmir dil kursları bilgileri ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle ilgili kursun bilgilerinin doğruluğunu çeşitli yollarla teyit etmekteyiz. Bilgilerin doğruluğunu teyit edemediğimiz kursların ekleme taleplerini kabul etmemekteyiz.

Ayrıca ekleme talebinde bulunulan kursların mutlaka İzmir ‘de yabancı dil eğitimi veren bir kurs olması gerekmektedir. Yurt dışı eğitim danışmanlık ya da online eğitim veren firmalar sadece tanıtım paketlerimizde sunduğumuz imkanlardan yararlanabilirler. İzmir olarak eklemeleri yapılmamaktadır.

Kurs Ekle formunda yer alan bilgileri mümkün olduğu kadar eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Web sitesi, Facebook adresi, Kursun Tanıtım Yazısı, Yönetime Mesaj haricindeki bütün alanların girilmesi zorunludur. Bu alanların dışındaki alanların doldurulmaması durumunda yabancı dil kursu ekleme talebi gönderilememektedir.

ekleme talebinizi oluştururken ya da göndermeye çalışırken bir sorun ile karşılaşırsanız lütfen bu sorunu bize iletişim sayfamızda yer alan iletişim formundan ya da 0(505)930 72 61 numaramızdan iletiniz.